هدفی که سولانا به دنبال آن است، این است که موانع را برای ورود افراد کم کرده و کارایی و بازدهی شبکه خود را به حداکثر برساند. ساده ترین راه برای خرید بیت کوین، خرید و فروش ارز دیجیتال  افتتاح حساب به صرافی دیجیتال است. کوین تلگراف آخرین اخبار در حوزه ارزهای دیجیتال (اخبار بیت کوین، اخبار اتریوم، اخبار آلتکوین، اخبار بلاک چین، اخبار کلاهبرداری و غیره) را در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد، اما همچنین با تجزیه و تحلیل جامع بازار و مجموعه ای چشمگیر از آموزش ها و راهنماهای مفید و مهمترین جنبه های اخبار بلاک چین، بیت کوین و فین تک را پوشش می دهد.

صرافی آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال

دنیایترید؛ طی دورهای جامع و کامل، اقدام به بررسی و آموزش مهمترین سرفصلهای ارز دیجیتال بهصورت رایگان میکند. البته قبل از هر معامله یا خرید وفروشی توصیه می کنیم دوره یا آموزش سرمایه گذاری رو ببینین و سپس اقدام کنین. این میتواند منجر به نوسانات شدید شود که سودهای قابل توجه یا زیان های زیادی را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت. با این تعاریف امنیت ارزهای دیجیتال بسیار بالاست اما امکان از دست رفتن کل سرمایه وجود دارد. دسترسی دارید و به صورت کاملا رایگان میتوانید به واسطه اندیکاتورها و اسیلاتورهای گوناگون که در این ابزار وجود دارد، کوین یا توکن مورد نظر خود را تحلیل کرده و آینده آن را برای کوتاه مدت یا بلند مدت پیش بینی کنید.

خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت

صرافیهای ملی و بین المللی و اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال  برای هر ارز دیجیتال وجود دارد که بسته به نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. در این بخش، تنها میتوانید ارزهای دیجیتال موجود در صرافی نوبیتکس را با ریال خریداری کنید. شرکت پشت این ارز دیجیتال قبلاً با بانکها و مؤسسات مالی مختلف همکاری کرده است. سرمایهگذاری در ارزهای دیجیتال از حمایت قانونی بسیار کمتری نسبت به محصولات مالی سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و صندوقهای متقابل برخوردار است. این عمل باعث میشود ارزهای دیجیتال بسیار ایمنتر از سایر رمز ارزها باشند. این فناوری بسیار پیچیده بوده و ثبت دیجیتال تراکنشهای رمزنگاری را برای هکرها دشوار میکند.

ارزهای رمزنگاری شده نیز خاری در چشم مقامات مالیاتی هستند، زیرا قوانین روشنی در مورد مالیات آنها وجود ندارد. در نظر داشته باشید حتی اگر مکانیسمهای امنیتی مختلفی وجود داشته باشد، این بدان معنا نیست که ارزهای دیجیتال غیرقابل هک هستند. به طور مثال در مورد بیت کوین، این رمز ارز به گونهای طراحی شده که هرگز بیش از 21 میلیون بیت کوین وجود نخواهد داشت. در سال های اول معرفی بیت کوین، این رمز ارز برای تجارت غیرقانونی مواد مخدر و اسلحه مورد سوء استفاده قرار میگرفت.

خرید و فروش ارز دیجیتال


اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

دو مورد از بزرگترین حملات ارزهای دیجیتال در سال 2018 اتفاق افتاد که هکرها 534 میلیون دلار از Coincheck و 195 میلیون دلار از BitGrail سرقت کردند. صرافی کوین بیس بیشتر از 13.3 میلیون کاربر فعال دارد. از این گذشته بانکهای مرکزی میتوانند تصمیم بگیرند که چه مقدار پول چاپ شود اما قیمت بیت کوین به محض اینکه تمام 21 میلیون بیت کوین در گردش باشد، ثابت خواهد شد. ارزهای دیجیتالی که بیت کوین نیستند به عنوان «آلت کوین» شناخته می شوند تا از ارزهای اصلی متمایز شوند.

هکرها به سختی قادر به جمع آوری این انرژی خواهند بود.

پیاده سازی صرافی بیت مکس بر روی یک بستر نظیر به نظیر صورت گرفته و از صرافی های متمرکز به شمار می رود. ایجاد بیت کوینهای جدید بر اساس یک الگوریتم پیچیده است. برخی از این صرافیها ممکن است از نظر تامین ایمنی نیز شرایط لازم را نداشته باشند. هکرها به سختی قادر به جمع آوری این انرژی خواهند بود. تمامی دسترسیهای کاربران طی دو مرحله انجام میشود و کلیهی اقدامات کاربران به صورت ایمیل و پیامک اطلاع رسانی شده تا از هرگونه دسترسی غیرمجاز جلوگیری به عمل آید.

بلاک چین نحوه ثبت تراکنشها را به اصطلاح در بلوکها انجام میدهد. رمزارزها معمولاً مبتنی بر فناوری بلاک چین هستند. هر سال بلاک چین و ماینینگ به اندازه کل کشوری مانند هلند یا دانمارک برق مصرف میکند. در ماه مه سال ۲۰۱۴ کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد خرید ارز دیجیتال  مخاطرات بیتکوین و دیگر ارزهای مجازی هشدار داد. در تحلیل بنیادی متغیرهای کلان اقتصادی در کنار ویژگیهای بنیادی هر بازار مورد بررسی قرار میگیرد. با ورشکست شدن یک موسسه مالی، مالک مسئولیت سپردههای مردم بر عهده میگیرد اما هر کسی که کد ارز دیجیتال خود را از دست دهد، راهی برای بازگرداندن آنها ندارد.

مصرف انرژی زیاد ارز دیجیتال نیز مورد انتقاد قرار میگیرد. هنوز خیلی چیزها در مورد این دنیای مالی نامشخص است و قوانین مهمترین باید برای این بازار در نظر گرفته شود. مهمترین مزیت ارز دیجیتال استقلال آن از موسسات مالی است. برای مثال کاربران برای شروع تراکنش باید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوند و سپس کد احراز هویتی که از طریق پیامک به تلفن همراهشان ارسال شده است را وارد کنند. برای مثال شما می توانید جفت ارز بیت کوین/اتریوم (BTC/ETH) را با یکدیگر معامله کنید.

آردینی اوخو
پنجشنبه 13 مرداد 1401
بؤلوملر : مقالات اصلی,